NASZE SKLEPY

CERAMIKA OUTLET W
CZĘSTOCHOWIE

42-202 Częstochowa,
ul. Krakowska 87

INFORMACJE

Outlet Płytek Częstochowa

W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki ceramiczne, tanie płytki ścienne, płytki drewnopodobne na taras i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą outletu płytek w Częstochowie. Prezentujemy w nim produkty z wyprzedaży, jakie obecnie obowiązują w salonie Ceramika Outlet Częstochowa. Wyprzedaże polecamy szczególnie tym Klientom, którzy planują np. remont łazienki, tarasu czy kuchni.

W naszej ofecie znajdują się płytki I,II i III gatunkowe. Gatunek płytki wpływa na cenę końcową. Im niższy gatunek tym cena jest atrakcyjniesza.

Należy liczyć się z tym że nie które płytki II i II gatunkowe mogą mieć niewielkie wady, które można z powodzeniem wykorzystać np. na docięcie. Trzeba mieć to na uwadzę i zamówić większą ilość. Takie płytki nie podlegają zwrotowi.

W razie jakiś wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub mejlowy.

Tak, można odebrać towar osobiście i jest to nawet zalecane. Zapraszamy!

Nasz outlet płytek cermicznych posiada około 20 tyś m2 płytek ceramicznych na miejscu. Można również zamowić płytki ktore nie są dostępne na miejscu.

Transport płytek ceramicznych, gresów oraz innego asortymentu odbywa się zwykle następnego dnia od zakupu. Może się jednak zdażyć że transport może opóźnić się z przyczyn niezależnych od nas.

Ceramika outlet