STY
25
0

Jak wybrać płytki mrozoodporne na balkon lub taras?

plytki-mrozoodporne-na-balko_20190126-130927_1

Dom z tarasem to bardzo popularne w ostatnich latach rozwiązanie architektoniczne. Dzięki niemu można połączyć salon bezpośrednio z ogrodem, co jest funkcjonalne i dobrze wygląda. Planując wygląd swojego wymarzonego tarasu, w pierwszej kolejności trzeba pomyśleć o odpowiednim materiale wykończeniowym na podłogę. Wiele osób decyduje się na płytki ceramiczne lub gres, gdyż najlepiej sprawdzają się w tego typu warunkach. Jednak oprócz wzoru i koloru należy zwrócić uwagę przede wszystkim na parametry techniczne. Ich odpowiedni wybór pozwoli przez długie lata cieszyć się chwilami spędzonymi na tarasie.

Czytaj dalej
  48 odsłon
48 odsłon
STY
14
0

Płytki drewnopodobne zamiast tradycyjnych paneli podłogowych

plytki-drewnopodobne-aranzacja

Drewniana podłoga to luksus, na który nie każdy może sobie pozwolić. Drogie materiały i skomplikowany montaż wcale nie ułatwiają sprawy. Dlatego w ostatnich miesiącach dużą popularność zyskały płytki drewnopodobne. Powoli przejmują miejsce paneli podłogowych, które do tej pory wiodły prym w imitowaniu wyglądem drewna. Poza wyglądem posiadają jeszcze kilka zalet, którymi przewyższają tradycyjne panele.

Czytaj dalej
  93 odsłon
93 odsłon
STY
09
0

Płytki do kuchni, co wybrać? Poznaj trendy na rok 2019

kuchnia-plytki-trendy-201_20190111-181700_1
Podłoga stanowi bazę definiującą wystrój całego pomieszczenia. Na szczególną uwagę zasługuje ta w kuchni, gdyż jest narażona na liczne zanieczyszczenia. Właśnie dlatego dobrym wyborem do tego pomieszczenia będą płytki ceramiczne lub gres. Wraz z nowym rokiem nadchodzą nowe trendy w wystroju kuchennym. Jednak część z nich pozostaje niezmienna. Przek...
Czytaj dalej
  124 odsłon
124 odsłon
STY
06
0

Gdzie kupić tanie płytki ceramiczne?

lazienka-aranzacje-_20190111-181643_1

Płytki ceramiczne posiadają wiele zalet, których brakuje innym materiałom do wykładania podłóg. Są przede wszystkim zdecydowanie prostsze do utrzymania w czystości, a dodatkowo wytrzymałe na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jak kupić je w niskich cenach? Sprawdź to!

Czytaj dalej
  77 odsłon
77 odsłon
STY
04
0

Dlaczego płytki ceramiczne do łazienki to dobry wybór?

azienka-aranzacje-_20190111-181621_1

Podłoga w łazience przez cały czas jest narażona na działanie czynników zewnętrznych. Chlapiąca woda, zmiany temperatur i duża wilgotność to jedne z wielu niedogodności, z którym musi walczyć. W takich ekstremalnych warunkach poradzą sobie doskonale Płytki Ceramiczne.

Czytaj dalej
  76 odsłon
76 odsłon